Mishiko: Nový GPS lokátor a monitor aktivity psů

21. září 2017

Svět chytrých produktů pro vaše domácí mazlíčky se s horkou novinkou šplhá nezadržitelně k vrcholu. Zářezem v závratných výškách se stává GPS lokátor a monitor aktivity vašich nejvěrnějších od firmy Mishiko. Nejenom, že se setkáte s maximálně precizními technologickými detaily, ale navíc už nikdy nebudete muset slzet pro ztrátu vašich milovaných psích chráněnců.

GPS lokátor a monitor aktivity Mishiko trefil do černého, že se i hory otřesou! Technologicky vyzrálý, pečlivý, nekompromisně precizní, a to ještě nemluvíme o bravurním minimalistickém designovém pojetí. Vybavený je pro vycházky městem, v běžném lesním prostředí i jiným terénem s dobrým krytím GSM signálu. Vašeho psího společníka potom bude mít pod dozorem na vzdálenost 4m. Záznam z celé procházky snadno uložíte v Logbook. Můžete také jednoduše nastavit pro vašeho psa virtuální zónu, kterou nesmí překročit. V případě situace budete okamžitě upozorněni na váš mobilní telefon.

Mishiko GPS lokátor a monitor aktivity ohlídá vašeho domácího mazlíčka s bezkonkureční přesností. S 15ti vteřinovou aktualizací v těsném okruhu 3 – 6 metrů. S touto výbavou Mishiko prakticky vylučuje zabíhání psů při procházce městem. Přes mobilní aplikaci si snadno nastavíte i zónu, kterou vymezíte pro volný pohyb svého psa. V momentě jejího překročení dostanete informaci i upozornění zvukovou signalizací. S GPS lokátorem Mishiko budete mít konkrétní představu o všem, a proto přidává i LED podsvícení s aktuálním ukaztelem aktivity a stavu baterie. Zdravou fyzickou zátěž a potřebné rozložení aktivity vašeho psa s GPS lokátorem Mishiko nejen monitorujete ale snadno ji také přizpůsobíte podle široké charakteristiky až 600ti různých psích plemen.

Mishiko GPS lokátor pro psy

Počítá i s věkem a pohlavím, proto v něm snadno objevíte pohotového asistenta pro zdravou fyzickou kondici vašeho psa. Budete-li mít nejistotu ohledně dovádění vašeho mazlíčka, zobrazíte si kdykoliv a jednoduše jeho aktivitu přes den nebo i celý měsíc. Přesvědčíte se dokonce o počtu kroků vzdálenosti, kterou váš pejsek urazil. Navíc přesně zjistíte, kdy je váš svěřenec aktivní, a který čas má naopak v oblibě k odpočinku. S provozem bezplatné mobilní aplikace nebudete mít žádný problém. Vyhrajete si s ní snadno, dostanete informaci, pokud váš pes dosáhne žádaného cíle a navíc si radost nemusíte nechávat pro sebe. Chytrá aplikace Mishiko myslí i na radost vašeho blízkého okolí, takže ji lze jednoduše propojit na sociálních sítích. Prakticky, chytře i s radostí, jak jenom chcete mít!

GPS lokátor Mishiko

Malý GPS Mishiko zázrak disponuje ještě jednou nedocenitelnou vlastností. Za pořizovací cenu 4. 490 Kč vás Mishiko obdaruje navíc doživotním předplatným pro čerpání datových služeb. Chcete-li snad opravdu něčeho litovat, pak jenom toho, že svými rozměry nebude pohodlný nejmenším psím plemenům či kočkám.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Hlavní funkce

 • Rychlý a přesný záznam výskytu vašeho psa, včetně uchovaných záznamů až pro celý měsíc zpětně. Integruje nevyhne se oblasti po téměř celé Evropě i U.S.A.

 • Monitor aktivity umožňuje plánovat fyzickou aktivitu i odpočinek podle individuálního plánu. Zároveň jednoduše zobrazíte její záznam na krůček přesně. Pro vašeho psího svěřence na míru!

 • Bezdotykové nabíjení - GPS úžasný lokátor a monitor aktivity psů Mischiko dobíjíte pokrokovým způsobem přes základnu a není potřeba ano sundávat obojek! Žádné dráty, zapojení či složité parametry. Přiložíte, nabíjíte! Plně nabitá baterie by měla fungovat po dobu 2 – 5 dnů, v závislosti na aktivitě. Pokud se baterie vybíjí na úroveň 10%, dostanete o tom upozorněni. Aplikace pro případ uchová poslední polohu psa i v případě vybití baterie.

 • Vodotěsný! Nepřehlédnutelná certifikace IP67 materiálu vhodná pro plavání i ponor! Do hloubky 1 metru po dobu 30ti minut. Odolnost proti prachu a nečistotám

 • Snadná a jednoduchá registrace přes váš email a heslo. Profil vašeho mazlíčka s fotografií a údaji o váze, věku i rase můžete sdílet s okruhem nejbližších přes sociální sítě.

Mishiko GPS lokátor pro psy

Další funkce GPS obojku

 • Geofence – s funkcí virtuálního plotu velmi snadno nastavíte zónu, ve které se smí pes pohybovat. Pokud ji překročí, aplikace vás upozorní notifikací na displeji a zvukovým upozorněním.

 • Baterie a nabíjení - v aplikaci je stav nabití v procentech neustále na očích, kliknutím na ukazatel lze zapnout úsporný režim, sníží se počet aktualizací polohy a dojde k vypnutí LED světla.

 • Měření aktivity - v aplikaci je pomocí bodového systému vidět, jak je váš pes aktivní. Hodí se to určitě i při redukci váhy.

 • Záznam vycházky - vycházku lze zaznamenat a uložit do Logbooku.

 • Profil mazlíčka - Kromě jména, fotografie a rasy obsahuje také údaje o váze a výšce. Z těch pak Mishiko algoritmus vypočítává doporučenou aktivitu, která se na hlavní stránce aplikace stává denním cílem.

 • Statistiky- aplikace zobrazuje přehledné statistiky aktivity a grafy.

Více o produktu naleznete zde: Elektro-obojky.cz - Mishiko GPS Obojek a měřič aktivity

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?