Mléko, postrach koček!

22. května 2016

Jste si jisti,když dáváte kočce mléko, že je to pro ni dobré? Jestli ano, tak věřte mi že není!! Nevěříte mi? Tak vám povím příběh, který vám otevře oči. Moje kotě, Plum - odkazuji na moje profily - od nás dostalo mléko. Ale stop. Někdo možná řekne, že koťátko nemá dostávat kravské mléko, ale dospělá kočka ano. Pokud si toto myslíte, tak jste na ještě horším omylu.

Když už má kočka dostávat mléko, tak spíš kotě než dospělý jedinec. A zpět k Plum. Jak už jsem řekl, Plum dostala mléko, které s chutí vypila, a šla spát. Asi za dvě hodiny se dostavily první příznaky otravy jídlem. Mňoukání, zvracení a nechutenství. Celé odpoledne prospala a já jsem se od ní ani nehnul, takový strach jsem o ni měl. Večer se naštěstí probrala a vše bylo v pořádku, ale na mně to zanechalo jednu hlubokou zkušenost. Už nikdy nedám své ani cizí kočce mléko. A pokud vám na vaší kočičce záleží, tak jí nikdy nedávejte tu strašnou bílou tekutinu zvanou mléko.

sim7k

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?