Množení a kruté zacházení se zvířaty :(

11. dubna 2016

Množení a kruté zacházení se zvířaty, co se sakra má všechno stát? Psi přivazovaní lese, u trati pod mostem, vyhozená štěňata i s fenkou na pole, vyhození z auta, vyhladovělé kostry potažené kůží, plné inzerce, přeplněné útulky !!!!

Budeme u nás snad za chvíli jako např. na Ukrajině, kde jezdí po ulicích pojízdné spalovny? v Bulharsku, Řecku a bůhví kde ještě se zvířata střílejí na ulicích? Nemůže se už v chovatelích a rádoby chovatelích hnout svědomí a přestanou produkovat ve velkém štěňata? Jaký je rozdíl, že chovatelské stanice produkují sice štěňata s PP, ale ta se dostávají často k nezodpovědným lidem, kteří pak z těch průkazových dělají hordu bezpapírových zvířat?

Proč média nerozšiřují neustále a dokola osvětu proti množení zvířat, proti krutému zacházení, proč ti nahoře - zákonodárci - nevymyslí také něco účinného a prospěšného, než si zvyšovat platy a vymýšlet nesmysly? !!! Je to jedna velká hrůza a média neupozorňují!!!  Proč taky, je to pro ně nezajímavé téma :( !!!! Co si vlastně o sobě lidstvo myslí? Doufám, že v příštím životě budu cokoliv jiného než člověk !!

Dobrmani v nouzi - i na fb http://dobrmanivnouzi.cz/

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?