Moje 1. Hubertova jízda

12. srpna 2010

Nevím v jaký den to bylo, jediné, na co si vzpomenu je, že Hubertova jízda byla na podzim roku 2oo9.

Dostala jsem přidělenou shetlandskou ponyčku Natálku, což je mladá kobylka :) Protože je mladá, nebyla taky zrovna nejlépe ovladatelná... Při čekání na ostatní se točila se mnou v různých kruzích, otočkách a piruetách. Konec Hubertky měl být na malé mýtince u lesa, a tam pokračovali velcí koníci dál... Všichni jsme tam měli asi hodinovou přestávku a mohli jsme se vystřídat na ponících i koních. Samozřejmě se to bez pádů neobešlo ;)


Nazpátek jsem dostala možnost jet na Natálce jenom s dvěmi dětmi a jejich rodiči. Maminka vedla holčičku na ponyčce Daisy a za námi šlo její hříbě Pinky.
Uprostřed jsem jela já a jako první tatínek s chlapečkem. Natálie byla ještě zlobivější, jak předtím. Když jsem chtěla jít, zastavila, když jsem chtěla stát, rozběhla se. Pak už jsem se vážně naštvala a poprosila jsem toho tatínka, ať mi podá nějaký klas obilí, nebo nějaké proutí. Takovou jsem jí vlepila a potom začala klopit uši. Začala jsem si ji udobřovat a pobídla jsem ji dopředu.
Natálka sama pěkně naklusala i poskočila trošku cvalem :) a v klidu a pohodě jsme dojeli zpět do stáje. Byl to docela silný zážitek a ráda na něj vzpomínám :)


V té stáji jezdím ještě dodnes, nejezdím už sice na Natce, ale jsem ráda za chvilky strávené tam :)

Přidáno: 32 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?