Moje cesta ke koním

1. února 2016

Už to budou dva roky, co jsem byla na návštěvě u své nejlepší kamarádky. Měla na nástěnce plakát, který mě zaujal. Plakát se týkal koňského příměstského tábora. Když jsem byla menší, přála jsem si jezdit na koni, ale neměla jsem možnost. Domluvily jsme se s kamarádkou, že na tábor budeme jezdit spolu.

Přišly prázdniny a s nimi i první den příměstského tábora. Přijížděly jsme lesní cestičkou k velkým výběhům. Všichni koně, ale byli ve stájích, které jsme uviděly hned za první zatáčkou. Přijely jsme na kamenité pískoviště, kde nás přivítaly dvě místní fenky. Šly jsme se do klubovny nahlásit majitelce stájí. Byla moc sympatická, stejně jako její dcera, která nás měla trénovat.

Nejdřív jsme se rozdělili na začátečníky a pokročilé, pak nám přiřadili koně do dvojice. Nám přiřadili haflinga Nugeta. Byl to první kůň v této jezdecké škole, na kterém jsem jela. Byl celkem pohodlný koník, akorát jsme s ním měly problém při čištění kopyt. Asi to bylo tím, že jsme byly málo zkušené. On to vycítil a začal si s námi hrát. Po obědě jsme měli chvíli teorii a po ní jsme dostaly přiděleného koně jménem Kukačka. Byla to krásná, ale hodně vysoká klisna. Nejkrásnější na ní byly její oči. Při první jízdě jsem si jí zamilovala.

Celý týden probíhal podobně, vystřídala jsem si ještě pár jiných koníků. Poslední den jsme měly malé soutěžní odpoledne a mohli jsme si vybrat, s jakým koněm se soutěže zúčastníme. Já jsem si samozřejmě vybrala Kuki. Bylo to správné rozhodnutí, byli jsme na prvním místě.
Dnes když přijdu do stájí, pozná mě a už z dálky řehtá. Pokud je zrovna ve výběhu sebere se a jde ke mně. Ví, že jí vždy donesu něco dobrého na zub. Mám ji moc ráda.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?