Moje dvě Celoživotní lásky

26. října 2011

Asi v 8 letech jsem začala mít ráda koně. Jednou jsem tak brouzdala po internetu až jsem narazila na konšké jméno Sixteen. Nejdříve jsem nevěděla, co to je za divné jméno, až jsem to potom zjistila.

 

 

Litovala jsem toho, co jsem řekla, žádné divné jméno, ale jméno té nejkrásnější kobylky na světě. A tak od té doby jsem na ni pořád myslela. Říkala jsem si,  jak se asi má to moje zlatíčko. Potom jsem jednou koukala na její dostihovou kariéru až jsem tam uviděla jméno žokeje, které se mě moc líbilo, jméno Josef Bartoš.

 

Koukala jsem, kde bych mohla najít jeho statistiku až jsem narazila na jeho stránky fanklubu. Neváhala jsem a přidala jsem se taky. Potom už to šlo dál a dál, až jsem se do té bílé kobylky a skvělého žokeje zamilovala až po uši. Dozvěděla jsem se, že jedou Velkou pardubickou a chtěla jsem jet taky.

 

Moje teta mě má moc ráda a tak mě tam vzala. Byla jsem nadšená, viděla jsem je zblízka, jen málo stačilo, abych něco zakřičela, ale nešlo to, byla jsem jako zkamenělá. Velkou pardubickou jsem si užila, byl to můj nejlepší den v životě a jsem za to vděčná mé mamince, kterou mám moc ráda a mé milované tetě a hlavně Pepíkovi a Sixteen, protože bez nich by pardubická nebyla pardubická.

 

Tak tohle je můj příběh, jak jsem se zamilovala do žokeje a klisny. Teď si určitě říkáte, ta je ale hloupá, ale já si stojím za svým, že je mám moc ráda a tak to bude navždy. Jsou můj celý život a já je miluji, ať žije Pepča Bartoš a Sixteenka!

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?