Moje kočka terčem

11. dubna 2012

Na Silvestra 2008 jsme grilovali v garáži jokožto každým rokem. O dvanácté jsme se šli podívat na ohňostroj, moc se nám líbil, ale to jsme ještě nevěděli, co se stalo. Moje kočka Máňa se rachejtlí a ohňostroje nebojí a tak šla normálně po ulici a najednou nějací kluci na ni namířili rachejtle.

 

 

Byla to hrůza, když rachejtle vystřelily, Máňa se jim už nevyhnula. Ihned jsem běžela k ní podívat se, co se jí stalo. Měla popálené nohy, ocas a fousky, jen tak tam ležela a mňoukala, bylo mi jí hrozně líto. A aby to ještě nebylo všechno, taťka pil pivo, takže k veterináři jsme šli 20 minut.

 

U veterináře dostala něco proti bolesti a mast, byla na kapačkách a musela tam zůstat celé tři dny. Celé ty tři dny jsem myslela jen na ní. Konečně jsme pro ní jeli. Když jsme dorazili, tak už na nás čekala v ordinaci. Pan veterinář nám řekl, že máme pěknou bojovnici a že bude v pořádku, ale Máňa celý týden nechtěla jít ven a o Silvestru nevylezeze z garáže.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?