Moje lumpárny

1. prosince 2012

Už jsem u svých nových paniček nějaký pátek, tak vám napíšu, co jsem zatím provedla. Věřím vám, že se vám to bude líbit. Takže to nejhorší vám napíšu hned na začátek.

 

 

Jak jistě víte, jsem velice hravá a to někdy může způsobit problém. Asi všichni znáte ten pocit, když všichni někam odejdou a vy zůstanete sami v bytě. Tak to přesně se stalo. Jelikož bylo pondělí a paničky o víkendu vyklízely komoru, vyndaly ven velký srolovaný vysoký koberec. Tak jsem si chvilku schrupla, ale pak jsem se vzbudila a nevěděla jsem, co dělat.

 

Tak jsem se potřebovala někde protáhnout a tak jsem si opřela tlapky o ten koberec. A tak mě napadlo, že bych mohla vyšplhat nahoru. Tak to zkouším. Poprvé jsem spadla, ale podruhé jsem se dostala nahoru. Ocitla jsem se na skříni a byla tam taková zelená věc v květináči a v tom květináči byla hlína. Ale najednou mi podklouzla noha, strčila jsem do květináče (samozřejmě omylem)a všechna ta hlína byla na podlaze.

 

A dál už vám to radši vyprávět nebudu (snad všichni víte, jak to vypadá, když mi hubují). Tahle lumpárna taky paničkám nebyla určite příjemná. Na parapetu má moje starší panička kytky. A jedné takové kytce upadl suchý list. To jsem si vyhrála! Ale ten list se rozpadl na někiolik kousků a jak se packou snažila ho někam posunout, zamáčkla jsem ho do gauče.

 

A ještě zadupala a pak jsem si na něj ješte lehla a usnula. Když jsem vstala, nebyla panička zrovna dvakrát nadšená, spíš se zlobila. TAK TO BYLY ZHRUBA TY NEJHOŘŠÍ LUMPÁRNY, CO JSEM PROVEDLA, ALE JE JICH JEŠTĚ VÍC!

 

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?