Moje morče:D

12. srpna 2015

Ahoj omlouvám se že to není příběh o pejskovi protože žádného nemám:(. Koupila jsem si morče v Hradci Králové.Chtěla jsem aby skákalo protože jsem skákala na koních. Za 1 rok se to postupně učilo byla jsem ráda v chovné stanici mi řekli že si kupuji morče s předpoklady na agility a výstavy atd.

Když mu byli 2 roky už vše uměl skoro perfektně v ten den jsem byla fak¨t štˇastná ale odpoledne mi něco nesedělo mé druhé morče nehryzalo domek ale leželo a tak jsme jeli na veterini a veterinář nám naznačoval že to nezvládne a tak se i stalo:(cestou z veteriny u Penny marketu jsem ho našla mrtvé a mamka v autě nebyla nevěděla jsem co mám dělat a tak jsem brečela jako něco:(po 10 minutách přišlaa řekla že zítra jedeme znovu na veterinu a já na to že nemusíme a maka taky začala brečet ale uklidňovala mě že je jí o hodně líp.Dohromady byla s námi 7 let pořád brečím ale jsou to už 3 měsíce co se to stalo:(KONEC:(.

 

Uděleno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?