Moje narozeniny

18. ledna 2016

Panička se rozhodla, když už jsem tak velký pes a mohu už papat všechno, že mi k mým narozeninám pořídí dort. Chtěla mi ho koupit, šla se podívat do psího obchodu, kde takové psí dorty prodávají. Ale byly moc velké a drahé.

Tak si moje panička řekla, že když umí dobře vařit pro lidi, že mi takový dortík udělá sama. Vzala malou formu, naplnila ji střídavě piškoty, kuřecím masíčkem a všechno to zalila vývarem z vepřového kolínka. Z toho mi ale dala jen ochutnat a sama si z něj udělala huspeninu, tu už mi ochutnat nedala, i když by nad mýma očima ustrnula skála, prý pejsci nesmí sůl, pepř a okurky. Na můj dortík pak přišly dvě psí tyčinky, lidi prý si dávají svíčky, ale ty já bych neuměl sfouknout.
Dort byl moc dobrý, kousek jsme dali mé kamarádce Betynce, taky jí moc chutnal. Už se těším, až budu mít zase narozeniny. Ale prý musím zlepšit své chování nebo nic nedostanu. A já tak nerad poslouchám, občas papám věci venku, které slušný pes nepapá, ale když ono vše tak hezky voní. A taky nechci přiběhnout k paničce, když je tam nějaká pěkná čubička.
Tak já se s vámi dnes loučím a jdu spinkat. Samozřejmě do postele, to jsem si vybojoval. Jsem přece vůdce smečky.

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?