Moje nemocné srdíčko

5. dubna 2012

Takže. Bylo mi asi 1,5, když si panička všimla, že se nějak moc zadýchávám, pořád o tom přemýšlela a říkala, asi to bude z toho vedra, ale trošku se ochladilo a furt jsem se zadýchávala, tak když jsme šly na očkování, tak jsme tam narazily na hodného pana dokora.

 

 

Toho mám raději a řekly jsme mu to, že se moc zadýchávám. Pan doktor řekl, že si mne poslechne, že nechce něco zanedbat. Tak panička řekla, určitě. Když si mě poslechnul, tak řekl, že mám nepravidelné dýchání a že jestli chceme, tak nás objedná k němu na vyšetření, že má na to přistroj a že to bude stát asi dva tisíce.

 

Paníci nepřemýšlely a řekly ano, chceme udělat vyšetření. Tak mě objednal a za týdem jsem šla na vyšetření. Když jsme tam přišly, tak nám řekl, že to musíme zaplatit předem a že když se to nedokončí, tak že vrátit peníze nemůže a tak jsme řekly, že nám je to jedno, ale hlavně, abychom něco věděly. Tak mě položily na takový stůl.

 

Měly co dělat, aby mě tam udržely, ale po dvou hodinách jsme to zvládly. Panička tam vyplnila ještě nějaké papíry a šly jsme domů. Asi za tři dny paničce pan doktor zavolal, že má výsledky.

 

Tak jsme tam šly a řekl, že mám zúženou aortu a že jsme na to přišly brzy, tak nám dal prášky a panička se ptala, jestli bych mohla mít štěňátka a on jí řekl, že je to dědičné, ale že to má malé, že pojede na nějaké školení a že se tam zeptá. Tak asi za měsíc tam šla panička s kočkou na nějaké vyšetření a pan doktor jí řekl, že můžu mít štěňátka, ale podmínka je, že musí být pes naprosto zdravý a že jestli chce, tak nam někoho doporučí.

 

Panička řekla, že má pro mě ženicha a že je zdravý, takže to kdyžtak zkusíme tam u té paní a že moc děkuje. Tak to je asi vše o mé nemoci. Jinak žiju normální život, ale musím brát prášek a v létě se musím trošku šetřit.

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?