Moje (ne)první práce díl 2.

3. května 2011

Sice jsem přiběhl několik minut po čtyřech, ale jak jsem zjistil, nebyl jsem jediný, kdo čekal na pohovor. Čekárna byla zaplněná. Kočky v krásných elegantích šatech hleděly na své hodinky.

 

Kocouři v uhlazeném saku se zase hrabali v mobilu. Tak jsem radši odešel na kočičí toaletu. Když jsem se vrátil, zjistil jsem, že se volá podle abecedy. ,,Dan Benjamin Zádub!" řekla sekretářka. Už jak jsem procházel úzkou uličkou jsem chytl trému. ,,D... D... brý den!" ,,Nemusíte mít obavy. Pan Bojísemyší je velice hodný." A už se objevujeme v kanceláři pana Bojísemyší. Můj pohovor dopadl překvapivě dobře. A ta nejlepší zpráva? Vzali mě!


Tak rád bych to řekl mým páníčkům. A navíc, teď budu muset sehnat nějaký hotel. To za mě ale všechno dělali páníčci! Ne.. musím být silný. Překonám svou rozmazlenost! Už to mám! Napíšu jim maila! A tak jdu do internetové kavárny. Najedu na stránky mnauznam.cz a už píši mail. Už se stmívá a já stále ještě nemám sehnaný noclech. Chodím od hotelu k hotelu ale všechny jsou plné! Co budu dělat?Najde Daneček noclech? Bude se mu v nové práci líbit?

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?