Moje (ne)první práce díl.1

13. srpna 2010

Jmenuji se Daneček, celým jménem Daneček Benjamin Zádub. Jsou mi tři roky a jsem docela chytrý kocourek. Taky že jsem se vyučil vysokou školou na kočičího referenta na výbornou!


Jednoho dne, jsem si četl mnaunoviny a uviděl tam práci! Hledali referenta do úřadu pro zástupování státu v mic věcech. Řekl jsem si, že je to náhoda a proč to nezkusit? Tak jsem si zabalil kufr s věcmi, rozloučil se s paníčkami, nasedl na vlak a jel. Cesta byla dlouhá a k tomu se mnou v kupé byl kocour co strašně chrápal. A to víte, že mě to rušilo při všem, co jsem chtěl ve vlaku dělat, abych si cestu zkrátil. Bohužel jsem se tedy musel nudit a celou cestu poslouchat vedlejšího spolujezdce chrápání. Když už jsem si myslel, že přijedu až budu starý kocour, najednou vlak zastavil a já si uvědomil, že jsem stejně nakonec jel špatným vlakem. Měl jsem vystoupit v Micmnaučích Vršcích, ale nevyšlo mi to. Ted jsem v nějaké habadůře Micmicmicka. Napadlo mě, že to nevzdám, a že když už jsem cestu načal, že jen tak neodhodím můj sen! Tak jsem zašel do internetové kavárny (sám bych ji nenašel, musel jsem se zeptat) na miciny.cz a hledal jsem v mapě jak je to do Micmnaučích vršků daleko. Potom jsem pomocí gmnaulu.cz zjistil v kolik hodin jede autobus a kde je nastupiště. Tak jsem si dal aspon mickávu na cestu. Za chvilku jsem vyrazil na autobus.

 

Když už konečně už přijel, tak jsem si koupil lístek a jel jsem! Autobus byl plný! No hrůza. Když jsem konečně dojel do Micmnaučích Vršků byl jsem ohromen. Toto město bylo opravdu nádherné. Bylo tam spousta kašen, kostelů, starých i nových budov. Když jsem se vznášel v sedmém nebi najednou mi docvaklo: ,,A co práce??". Když jsem se podíval na hodinky bylo za pět minut čtyři. Já mám pohovor ve čtyři hodiny. Nemůžu přece přijít první den, ještě k tomu přijímací, pozdě! K tomu ještě nevím vůbec kde to je. Tak jsem letěl jako o závod, ještě jsem se cestou musel ptát kudy jít, abych to stihnul včas.

Stihne Daneček pohovor? Nebude se mu stýska po luxusu? To se dozvíte v příštím díle.Pokračvání příště

 

Přidáno: 47 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?