Moje procházky

17. února 2013

Hafojík kamarádi. Jmenuji se Jerry, je mi 17 měsíců a chci Vám popsat moje procházky s paničkou nebo její se mnou? Panička si myslí, že já jdu na procházku s ní, ale opak je pravdou.

 

 

Podle počasí procházky vedou buďto přes město, ale hlavně do přírody - k vodě a k lesu a trvají od 1 hodiny a někdy až 3 hodiny a jsou dlouhé 4 - 11 km. Naše procházka začíná tím, že panička zarachotí za vraty vodítkem a já už netrpělivě čekám u vrat a nemůžu se dočkat až ty vrata otevře. Jakmile otevře, začnu radostí skákat, běhat dokola a panička má co dělat, aby mi nasadila vodítko. Já ho sice chci - ale kousat a přetahovat se s ním. Už jsem tak zrušil dvě vodítka od miminka.

 

Proto si panička pořídila i řetízkové vodítko. To nemůžu okusovat - vylomil bych si zuby. No to jsem ale odbočil. Takže, když už mám vodítko a panička otevře dveře na ulici, zaberu a panička má co dělat, aby mne udržela a stačila mi. Začíná cesta plná značkování a čenichání. Asi každých 30 metrů musím všechno označkovat a následně zahrabat. Hrabu zadníma tak silně, že trsy trávy a hlíny létají až 5 metrů daleko a kolikrát i na paničku.

 

Panička se dřív snažila počítat, kolikrát na naší procházce značkuji, ale pak to vzdala. Jelikož bydlíme na malém městě, máme blízko do přírody a tu máme tzv. za barákem. Na konci ulice se panička ujistí, že v blízkosti nejde jiný pes a dá mi volnost. To je něco pro mě. Ona si myslí, že ji budu poslouchat, ale to je na velkém omylu. Já jsem venku a mám volnost :-D, tak co by po mě chtěla?!! Teď jsem tady pánem JÁ!!!

 

Přijdeme k vodě a já neodolám. Nejdřív se ale panička ujistí, jestli není v blízkosti rybář, abych se mu nezamotal do vlasce. Hups a jsem ve vodě a ne jednou. To je paráda. No a co teď? Vylezu z vody. Cesta kolem vody je prašná nebo naopak blátivá. Proboha, vždyť si zašpiním ponožky!! Kde si je jenom utřu? Aha už vím!! Vždyť mám s sebou dvounohý chodící ručník. Otřu se. A to zopakuji hned několikrát - do vody a utřít se do dvounohého ručníčku.

 

Jenže tomu dvounohému ručníčku se to moc nelíbí :-(. Ale co nadělá. Co si myslí, proč jsem šel na procházku? Abych jenom poslouchal a chodil pěkně vedle nohy, když tak miluju vodu. Ta byla ale pěkně naivní. Jé, ještě jsem zapomněl na deodorant v podobě mršiny. Musím ho rychle někde splašit na poli nebo u Moravy. Tam se vždycky nějaký ten deodorant najde!!! Povedlo se. Už jsem navoněný.

 

Průser!!! Paničce můj deodorant nevoní. Cestou domů už musím jít na vodítku. Proč? Vždyť jsem se hezky okoupal a navoněl? Ach jo. Přijdeme domů a já se musím koupat znovu - tentokrát šamponem. To už není ono. Ale co nadělám. Počkej zítra!!! Já si to zase udělám podle svého.

 

 

 

Přidáno: 64 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?