Moje první návštěva útulku

28. listopadu 2012

Jednoho dne jsem přijela k taťkovi a jeli jsme něco nakoupit. Jak miluji zvířata, tak jsem se hned šla podívat ke zverimexu, kde byli na fotkách pejsci z útulku. Jeden se mi moc líbil. Jmenoval se Jeff a byl to asi kříženec bobtaila.

 

 

Tak jsem se tam chtěla podívat. Nikdy jsem tam nebyla. No a zajeli jsme do útulku pro psy Čechy pod Kosířem. Bylo tam mnoho pejsků, kteří štěkali. Bylo mi jich moc líto a nejraději bych si je vzala všechny. A najednou jsem spatřila Jeffa. Byl to krásný asi tříletý pejsek. Jediný neštěkal a to mě udivilo. Chtěla jsem si ho vzít, ale byl docela velký. No a tak jsme se rozloučili. Přála jsem si, abych měla někdy tu příležitost ho mít.

 

Ale nic. Mamka mi to nedovolila. A dívala jsem se na stránky útulku a Jeff byl mezi pejsky, kteří již našli nové páníky. Bylo mi to líto, že jsem ho nemohla mít já, ale na druhou stranu jsem byla moc ráda, že má novou "lidskou" smečku. A do teď to přeji všem pejskům, aby měli někoho, kdo je bude milovat po celý život. Snad si tento příběch někdo vezme k srdci a uvědomí si, že jediná láska, kterou si člověk může koupit, je "pes".

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?