Moje první návštěva v ZOO

28. září 2010

Bylo pěkné srpnové počasí, byla u nás návštěva, dvounožci teta a šestiletá neposedná holka Pája..

No to si dovedete představit, chvilku klidu jsem neměl. Ale mě to moc nevadilo, jen někdy když jsem chtěl odpočívat. Moji páníčkové rozhodli , že by jsme se mohli jet podívat do zoologické zahrady.

 

Auto jsme zaparkovali na parkovišti v 10 hodin a vyrazili jsme k pokladně. Zrovna přijel autobus z kterého se vyvalilo neuvěřitelné množství lidí. Všichni se hnali k pokladně tak rychle,že nás úplně všichni předběhli. Postavili jsme se poslušně do fronty a byli jsme vážně úplně poslední, no řeknu vám takovou frontu lidí jsem ještě neviděl. Panička koupila lístky a šlo se. Vstupovalo se takovím kolotočem a měl jsem svojí vlastní vstupenku.

 

Hned na začátku jsem se hrozně pohádal s kozou,byla za plotem ještě s kozlem,ale ten stál a nic neříkal,ale ta koza…pak už to bylo všechno jak má být.
Nejprve jsme se šli podívat na vydry, byl jsem na ně hrozně zvědavý, protože všichni říkají,že když plavu vypadám jako vydra. Jsou až na vršku ZOO, tak jsme si pěkně mákli do kopce. Měli jsme štěstí když jsme k nim dorazili, vydry měly zrovna krmení , malé bílé myšky,tak se nám pěkně předváděly.Páníček je vyfotil abych se na ně ještě doma mohl podívat.

 

Potom jsme se vydali zase z kopce a mašírovali jsme se podívat na žirafy. Cestou jsme potkali koníčky které vozili malé dětičky no a ta naše mrňavá holka Pája, že se jako musí na tom koni svézt. Jenomže co čert nechtěl , už bylo obsazeno. Jenom že neudělejte tomu mrňousovi dvounohému radost,tak jsme čekali až koníčci zase přijedou aby se naše malá Pája mohla povozit.Páníčkové usedli na lavičku,já pod lavičku a čekalo se. Abych pravdu štěknul ,moc mi to nevadilo,malá přestávka přišla vhod. Hlavně že mě také nechtěli posadit na hřbet koně,to nevím jak by to dopadlo, ale určitě né dobře.

 

No a když se povozila tak jsme pokračovali k těm žirafam. Teda tak velké zvíře s dlouhým krkem jsem ještě neviděl. Jídlo jim dali do prvního patra. A oni jen tak chodili v tom přízemí a vždycky si něčeho zobli a nemuseli se ohýbat. To se mi fakt líbilo.
Nejvíc se mi ale líbilo u goril, byly ve výběhu a pán tlupy Richard si v klidu okousával kus stébla a nenechal se vůbec vyrušovat tím davem dvounožců co tam na ně zírali.

 

Po nějaké době se odebral do budovy, asi se mu něco nelíbilo, přišel k nerozbitnému sklu které dělí gorilí prostor od lidí. Dal vám do toho skla takovou ránu,že všichni co tam stáli odskočili metr daleko a úlekem vykřikli. Potom se zase Richard odebral odpočívat. To vám byla prča.Také u lachtanů bylo pěkně, zrovna když jsme přicházeli začínalo představení. Předváděli nám různé kousky co se naučili a za odměnu dostávali rybičky. No měli jich plný kbelík a dokud nebyl prázdný tak se nám předváděli.

 

Čas rychle uběhl , chovatelé pomalu zavínali pavilony a zvířátka se dávala do klidu. Asi šli na večeři. My jsme už byli také dost unavení.tedy řeknu vám takhle dlouhou procházku jsem ještě neměl.tak jsme se pomalu odebrali k autu a jeli domů. Doma jsem se sbalil do pelíšku a spokojeně chrněl.

 

Přidáno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?