Moje první Vánoce

29. března 2012

Mé první Vánoce proběhly nádherně. Ráno jsem probudila paničku, pustila mě ven a pak jsem koukala s paničkou na telku a panička zdobila stromeček, i byt. Chvíli koukala s námi na pohádky.

 

 

Kolem paté šla obalovat řízky, připravit stůl a udělala i nějaké jednohubky a i chlebíčky. Já jsem se ale nemohla dočkat, kdy příjde Ježíšek a neustále jsem sledovala stromek, kdy přijde.

 

Konečně jsem se dočkala štědrovečerní večeře. Dostala jsem řízek, který mi panička nakrajela. Snědla jsem ho a čekala, až dojí i má rodinná smečka. Potom mi panička řekla: "Pojď, jdeme." A odvedla mě do kuchyně, kde jsem čekala se svými pány a panička šla na wc.

 

Po chvíli pro nás panička přišla, ať jdeme do obýváku a tak jsem tam vběhla a pod strmečkem bylo spousta dárečků, tak jsem si sedla a čekala, až mi paniček podá dáreček a dočkala jsem se. Konečně. Dostala jsem vše, co jsem si přála. Nejvíce se mi ale líbila opička plyšová. Ta byla moc hezká a mám jí doteď a moc ráda si s ní hraji.

 

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?