Moje první vážná návštěva u veterináře.

11. října 2010

Ahoj kamarádi,tak vám musím hafnout,jsem celej nějakej nemocnej.

Nevím kde jsem k tomu přišel,dostal jsem strašný průjem a panička říká že krvavý:-D.to koukám jak na drát co se to semnou děje. Asi jsem se přejedl těch kostiček co dostávám na Hafíkách . V noci jsme byli s paničkou až do čtyř hodin do rána na zahradě a pořád jsem běhal. Panička se tedy zase vůbec nevyspala.

 

Ráno v osm hodin jsme sedli do auta a jeli k véťovi,ten mě prohlídl a že prý jsem chytil nějaký sajrat ,co já vím jak se to jmenuje a co to je?Potkal jsem prý asi nějaké nemocné zvířete. A to mě zřejmě nakazilo,to vám řeknu to je teda pech,jak já chudák to mám poznat s kým se může kamarádit.Tak jsem dostal cigáro,no víte kam.Ani jsem necekl bylo mi vážně zle.No a na domu ještě deset tabletek antibiotik, no to ale je problém protože nevím jak je panička do mě dostane,když nic nechci jíst,ani pít a to ani moje oblíbené dobrůtky ,natož nějaké divné velké tablety.
Nevím jestli ta injekce už zabrala,ale ted jsem se konečně ztočil do klubíčka v záhonku na zahradě a zalehl jsem dvě malé thůjky které jsme s paničkou minulý týden zasadili,jindy by paňka hubovala,ale tentokrát nic neříkala a nechala mě spinkat.Panička mě párkrát odnesla domů do teploučka,protože se bála abych ještě k tomu nenastydl,ale já jsem zase honem pospíchal ven,a zase usnul.

 

Pak mě odnesla moje paňka domů do pelíšku a pořád mě chodí někdo kontrolovat, jak jsem na tom.A já konečně usnul doma v teploučku a ani nedutal.
Ráno mi už bylo mnohem lépe a měl jsem dokonce i chuť na masíčko, A to bylo štěstí,panička mi do kousku masíčka dala tabletku a já nic netušíc jsem jí zblajznul. Ale pořád drýím dietu,tak teda ty porcičky ,to bych vám nepřál. No prostě už mám hlad jako pes. Ještě mám tři tabletky a půjdu zase k véťovi,aby mě prohlédl a dovolil mi zase velké porce masíčka. Tak ještě tři dny.

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?