Moje první výstava

13. října 2010

Panička se rozhodla, že spolu zkusíme absolvovat výstavu, byla moc zvědavá, jak mi to půjde.

 

Protože jsem ještě na žádné výstavě nebyl, tak jsme vyrazili v místě našeho bydliště, v Liberci. Dne 11-09-2010 se konala Krajská Podještědská výstava psů a my jsme tam rozhodně nemohli chybět.

 

Dva měsíce před výstavou jsme začali pilně trénovat. Každý týden jsem se česal a skoro obden trénoval výstavní postoj a předváděcí běh v kruhu. Musím se přiznat, že mi to moc nešlo… celé česání jsem profňukal , stát se mi už vůbec nechtělo a u nohy jsem hopsal jak králík. Počítali jsme s katastrofou. Týden před výstavou se paničce konečně podařilo sehnat vystavovací vodítko, takže nám už nic nebránilo na výstavu vyrazit.

 

V den D jsme se dostavili do Lidových sadů…dorazili jsme velmi brzo, byli jsme mezi prvními. Všude bylo ještě mokro, na trávě rosa…pejsci, co už tam také dorazili, měli na tlapkách ochranné botičky…no jo, ale něco takového já nemám…takže jsem za chvilku měl pěkně urousané packy. Byl jsem celý rozdivočený, všude nové pachy, pejsci, pořád jsem paničku někam táhnul a navíc jsem byl mokrý až na kost. To už panička začínala pomalu propadat panice. Jedinou výhodou bylo, že jsme dorazili tak brzo, že jsme si mohli v klidu všechno vyzkoušet…běh v kruhu i výstavní postoj. Než výstava začala, tak mě panička celého vysušila ručníkem a rychle přečesala…byl jsem zase pěkný kluk.

 

V 9hod. výstava začala. Panička se chystala všechny pozorovat a co nejvíc toho okoukat…jenže, to bych nesměl mít pořadové číslo 1. Žádné rozkoukání a šup do kruhu. Když přišlo na tvrdé a pan rozhodčí mě posuzoval, tak jsem zaujal dokonalý výstavní postoj, nechal se pěkně prohlédnou a při poklusu u nohy jsem se nekoukal ani doleva ani doprava, žádní pejsci mě nezajímali….jen jsem hopsal přesně tak, jak mám. Takže nakonec všechno dobře dopadlo. Dostal jsem V1 a ocenění Vítěz třídy mladých, posuzoval mě pan rozhodčí Němec. Až s paničkou vyrazíme na naši další výstavu, tak už se tak strachovat nemusí…já se předvádím moc rád.

 

Přidáno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?