Moje reinkarnace

6. listopadu 2010

Už bylo moje staré tělíčko moc unavené a nemocné.

 

Maminka pro mě dělala možné i nemožné, platila moc zlaťáků panu doktorovi, aby mi pomohl. Dostávala jsem spousty meducínek, ale nic nepomáhalo. Maminka byla nešťastná, plakala a já jsem se odešla reinkarnovat. To maminka netušila. Byl to pro ní strašný šok, když jsem opustila své staré tělíčko. Plakala a trápila se jako, když nás opustil páníček. S páníčkem jsme se dívali z nejkrásnějšího obláčku, jak se nám maminka trápí a páníček mi řekl, že se s tím musí něco udělat a já mu prozradila, že jsem to už vykoumala - přešoupnu se do jiného, zdravého tělíčka a vrátím se k mamce, aby se nám neutrápila.

 

Jak jsem řekla, tak jsem učinila - přešoupla jsem se do tělíčka právě narozené border terierky. Maminka mě našla na inzerát, jako poprve, když jsem byla knírák a zavolala paní chovatelce. Pak se na mě jela podívat. Bylo nás pět štěňáků. Batolili jsme se a maminka jen stála a dívala se na nás. Jen já jediná jsem k ní po malé chvilce vyrazila a hned jsem se chtěla muckat. Chytla jsem pacinama maminku za ruku, vlezla jí ňufínkem do ucha, pak jsem jí zkontrolovala mandle a usnula jí v náručí. Paní chovatelka se nestačila divit, protože jsem se s nikým nechtěla muckat, ani s ní ne. Protože netušila, že se známe už tolik let a já se jen reinkarnovala a čekala, až si mě maminka zase vyzvedne a budem zase spolu.

 

Takže jsem vlastně jako seriál na pokračování. Maminka říká, že jak jsem se omladila, tak jsem stále stejně poťapaná, neb zase lítám jak tornádo lu, šňafu a bráním a hlídám maminku, dělám stejné lotroviny a prostě jsem to prostě já. Vždyť jsem taky stále Betynka . :)

 

Přidáno: 42 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?