Moje rybky a já

16. prosince 2012

Když mu bylo asi tak pět let tak jsem chovala akvarijní rybičky. Všechny možné druhy. Přestala jsem je chovat asi tak v osmi letech. Když mi bylo 11 let, tak jsem jela do zverimexu, abych koupila něco svému hafánkovi Dollynce. A můj táta se rozhodl, že si pořídí rybky k němu domů.

 

 

Tak jak jsem k němu časem jezdila, tak se mi zase zalíbily a já si řekla, že si pořídím rybky. Ale jak jsem si jich pořídila s mou kamarádkou, tak jsme i s rybkami pořídily kamínky do akvárka, které nám ve zverimexu doporučili a my je tam daly. Ale co se nestalo, ty kamínky byly nějaké divné a všechny rybky mi umřely.

 

Tak jsme se rozhodly, že to zkusíme znovu a bez těch kamínku a vyšlo to, rybičky přežily. Tak jsem jich měla asi dva měsíce a rozhodla jsem se, že si k nim pořídím samečka Beťák. Můj táta měl Betu bojovnici samičku a ona mu honila všechny rybky a protože my jsme měly samečka, tak si myslel, že se trochu uklidní a dal nám ji.

 

Jenže naše malá Betka nám uhonila i samečka a ostatní rybky. Tak nám zbyla sama. Asi si z toho vzala ponaučení. Protože tam plavala tak sama. A teď jsem ji pořídila nového samečka a každou chvíli by se měly narodit malé rybky, už máme přes 800 jiker. Tak uvidíme, co se z toho vyklube.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?