Moje trápení

13. září 2011

Tak mě naši vzali konečně k paní doktorce! Celý týden jsem byl divný, nechtěl jsem vůbec běhat, pořád jsem seděl v kleci. Když mě to nepřecházelo, tak se naši rozhodli, že už nebudou na nic čekat a odvezli mě k paní doktorce. Vzali s sebou i moji sestřičku Chundelku, protože 2 dny nechtěla nic baštit a pořád jen ležela. To jim bylo divné.

 

 

První na řadu jsem šel já. Paní doktorka mě prohlédla, prohmatala mi celé tělíčko, poslechla si moje srdíčko. Potom našim řekla, že jsem si urazil spodní řezáky. Konečně na to někdo přišel! Proto jsem byl takový smutný! Prý mi do měsíce dorostou nové, ale naši musí sledovat, jestli mi nepřerůstají ty horní! Našim se ulevilo. Měli o mě velký strach! Jsem jejich zlatíčko! Už jsem sice králičí dědeček - tedy jenom věkem - jinak jsem jenom tatínek.

 

Ale moje manželka Bertinka a dcera Čertinka mi už bohužel zemřely (Čertinka 12.11.2009 a Bertinka 19.7.2010). Moc mi obě chybí! Naštěstí mi tu zůstala dcera Myška - vypadá úplně stejně jako já, ale je větší a má úplně jinou povahu! Ale mám ji moc rád!

 

Naši pro mě dostali takový prášek, který mi mají míchat s vodou a vytvářet z něj kašičku, ale já jsem šikulka a baštím i zrníčka a pampelišku! Jsem prostě úžasný! Ale nechci se chválit! :-) Tak papá! Jdu si zase odpočinout! Držte mi pěsti, abych se brzy uzdravil! Píďa

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?