Moje víkendové zálety

4. března 2012

Kamarádi, tak se musím pochlubit, co jsem vyvedl. Včera, při odpolední vychajdě, jsem si poběhal kolem plotu s háravou Arankou. Najednou Aranka zmizela ze zahrady a stála u mě. Tak jsme se spolu domluvili, že si trochu poběháme a při tom zmáknem výrobu krásných štěňátek.

 

 

Pajduli se to vůbec nelíbilo a ječela jak Viktorka u splavu, ale bylo jí to houby platné. A protože se za námi pořád kutálela a ještě by nám do toho určitě kecala, ukázala mi Aranka moc pěkné místečko s rybníčkem.;-) Tam jsme se zabydleli.

 

Netrvalo dlouho a přihnali se obojí páníci a ječeli klidně v přírodě. To se přece nedělá. My se pro jistotu schovali. Byli jsme tam celou noc, ale k ránu už jsem měl hlad, tak jsem vyrazil domů pro žvanec.:-D Ale nějací oslavenci tůrovali auto zrovna u našeho baráku a jakýsi chlap mě chtěl chytit, tak jsem pro jistotu zdrhnul zase za Arankou.

 

Páníci povolali jako posilu adavilku a jezdili, chodili, volali, ale my byli dobře schovaní. Musím říct, že z adavilky se stal dobrý stopař. Vyčmuchala nás až do sousední vesnice, kde si klidně četla naše stopy. Ještěže moje vzkazíky nepřecvrkla.;-) Taky jsem slavný, protože všude rozvěsili mé fotky.

 

No ale pak jsme se s Arankou dohodli, že přece jenom je hlad veliký a postýlka by taky nezaškodila. Tak jsme šli domů. Přijdu do baráku, všude otevřeno a čerstvě umytá podlaha. Musím říct, že jsem pajduli udělal velikou radost, že jsem jí tu podlahu pěkně ozdobil blatíčkem.

 

Samou radostí hned telefonovala páníkovi a adavilce, aby se na tu krásnou podlahu hned přišli podívat. Taky se jim moc líbila. Karkula

 

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?