Moji psí kamarádi - Harry

6. února 2015

Dneska jsem se rozhodla povyprávět vám něco o mém dalším kamarádovi Harrym. Harry je můj soused, bydlí hned nad námi, takže ho často slyším štěkat.

Harry je 7-mi letý německý pinč a musím vám říci, že je moc krásný. Prvně jsem se ho bála. Měla jsem trochu strach, ale častokrát jsme si povídali štěkáním, takže jsem věděla, že se nemusím bát. Teď už se Harryho nebojím vůbec a mám ho naopak hrozně moc ráda. Vždycky, když ho vidím, mávám ocasem jako vrtule a už se nemůžu dočkat až si s ním pohraju.

Panička mi říkala, že si pamatuje, jak byl Harry malý a jak ho mí sousedi přinesli poprvé domů. To prý byla právě u nich a hrála si s paničkou od Harryčka, když v tu rázu se najednou objevili jejich rodiče a v rukách drželi malé štěňátko. Brzy Harryček vyrostl stal se z něj krásný a vycvičený pes.

Je pravda, že v mládí často utíkal. Hodně krát se paničce stávalo, že ho načapala, jak si sám po lese trajdá a tak ho vždycky donesla dom. Jednou za to prý dostala čokošku, ale tu já nesmím, tak ani nevím, zda to bylo za odměnu.

Každopádně, Harryčka mám moc ráda. Je to ten nejlepší kamarád, a doufám, že tady s námi bude ještě hodně dlouho!

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?