Mokré špekáčky

5. května 2015

Byla zima 2014 a já jsem se psi vyrazila do přírody. Měla jsem v plánu opéct špekáčky. Byl sice sníh ale potok u našeho domu nebyl zamrzlý. Vyrazily jsme s vodítky. Já jsem šla v zádu a nesla jsem batoh se špekáčky.

Najednou přes cestu přeběhla veverka a fenka německého ovčáka Lera vyrazila za ní.Lera je můj největší a nejsilnější pes, proto jsem neměla šanci ji udržet. Lerynka se mnou, Lili a Abi letěla přes cestu a jako chytrý pes se zastavila na kraji potoka. Já jsem takové štěstí neměla a skončila jsem v potoce. Ještě štěstí že jsem všechny vodítka pustila včas. Sedím tak v ledové vodě a koukám jak na mně moje psí slečny koukají a jako by se mi smáli. Musím však podoktnout že pudlice Abi po chvíli do vody skočila aby mně zachránila.
Celý batoh byl mokrý a ze mně teklo. Abi byla taky celá mokrá a tak jsem popadla vodítka a běžely jsme domů! Špekáčky jsem vyhodila a pustila jsem se do sušení Abinky a mého oblečení. Večer u televize jsem se tomu smála a uznala jsem že mně to celkem bavilo...

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?