Molly- přišla a zůstala

9. července 2015

Paničky verze: Jednoho dne k nám na zahradu přišla nádherná kočka z počátku byla plachá ale pak se osmělila a začala se ke mně tulit. Druhý den přišla také. Dala jsem jí vodu a kočičí konzervu. Snědla jí tak rychle že jsem žasla! Líbila se mi a tak jsem začala pátrat koho je. Nikoho nebyla jen mi pár lidí dosvědčilo že se tu taková kočka toulá! Na nic jsem nečekala a kočky jsem se hned ujala. Mněla jsem strach jestli se jí bude u mně doma líbit a jak se snese s ostatními zvířaty v domácnosti. Za pár dní si zvykla a j u mně doma...konečně má to co si zaslouží! Dostala jméno Molly. Oplatila mi to opravdovou kočičí láskou.

Mollynky verze:

Dlouho mně nikdo nepohladil, nepomazlil se semnou..... Jen mně vyháněli! Hlad jsem už takový neměla, naučila jsem se lovit myši tak aby mi stačily k obživě. I tak jsem ale nebyla spokojená. Věděla jsem že někde musí být člověk, který by mně mněl rád.....
Jednoho krásného dne jsem se ocitla u jedné paní, podívala jsem se jí do očí a věděla jsem že to je ona! Mněla ještě psa, kocourka a na zahradě zakrslou kozičku. Ale byla smutná. Zeptala jsem se kocourka proč je tak smutná. Dozvěděla jsem se, že nedávno umřela její kočička Sarabi. Napadlo mně že ji zastoupím. Vracela jsem se k té paní každý den a ona mně dávala jíst a měla mně ráda!!! Když mně vzala poprvé domů byla jsem si jistá že mám rodinu.

 

Uděleno: 70 bodů

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?