Monna: poprvé u koní

21. června 2013

Jsem 6 Letá fenka německého ovčáka a chtěla bych vám povědět můj příběh. Když mi bylo čtvrt roku vzala mě panička kam si kde byla taková zvláštní velká zvířata. Všude to tam nějak divně vonělo a já se trochu bála ale zvědavost mi nedala musela jsem to prozkoumat.

Po chvíli se ozvalo písknutí. Panička vola!!a tak jsem rychle přiběhla. Klekla si ke mě a pověděla mi že ta velká zvířata jsou koně a že si mam dávat pozor na jejich kopyta. Přišli jsme k jedné oplocené louce kde stalo par těch koni. Měla jsem strach ale opět ve mě zvítězila zvědavost a já se natáhla kousek pod hrazení kde stal jeden kůň.Přišel pomalu bliž a očuchali jsme se. Bylo to fajn ty jsou neškodní pomyslela jsem si ale co se pak stalo to nikdo nečekal. Kůň najednou zahýbal nosem a udělal úplně děsivý zvuk že jsem se otočila na patě a úprkem běžela do nejbližšího krovy se schovat. Panička se smála a šla pro mě. Vytáhla mě z krovy a pověděla mi že jen zafrkal a nemusím se bát ale já už věděla že se ke koni nikdy nepřiblížím.

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?