Monty a Basty

2. března 2012

Malý kocourek se v novém domově brzy zabydlel a panička mu hned dhruhý den začala říkat Basty. Malý Bastík se s ní brzy spřítelil a začal se kamarádit dokonce i s Montym. Ten ho nechával spát u sebe v pelíšku a někdy mu dělal i fackovacího panáka a naoko se s Bastym pral.

 

 

Jednou se jejich panička rozhodla, že může pustit Bastyho poprvé ven. Otevřela dveře a Monty nedočkavě vyběhl na zahradu. Za to Basty zůstal stát na prahu a rozhlížel se. Monty poskakoval kolem paničky a snažil se ji přimět, aby ho vzala na procházku. Na tu měli ale jít až po seznámení Bastyho se zahradou a venkovním prostředím.

 

Basty konečně vykročil ven a panička vyšla za ním a zavřela dveře. Monty zakňučel, stále nechápal, proč nejdou na procházku. Najednou se rozběhl do zahrady a jeho malý kamarád Basty se náhle rozběhl za ním.

 

Panička šla za nimy a sledovala je. Basty opatrně očichával všechny rostliny v zahradě, zatímco Monty obskakoval svoji paničku. Ta si ale sedla na zahradní lavičku a Monty skočil vedle ní. Panička ale stále pozorovala Bastyho a tak neměla na mazlení s Montym čas. Basty zalezl do záhonu a potom se zase vrátil zpět.

 

Panička k němu došla a zvedla ho do náručí. Posadila se s ním na lavičku vedle Montyho, ale Basty se jí vytrhnul a přitulul se k Montymu. Chvíli všichni seděli na lavičce a panička něco říkala Montymu i Bastíkovi. Ti sice nevěděli, co říká, ale přesto Monty zaslech větu "půjdeme na procházku, Monty..." a to hned vyskočil.

 

Utíkal k domu a panička šla za ním. Basty seskočil z lavičky a běžel za svou dvounohou kamarádkou a čtyřnohým kamarádem. Panička ho nechala doma a připnula Montymu vodítko...


pokračování příště...;-)

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?