Moris a jeho příběh

14. května 2012

Jako malá jsem si přála pejska, malé štěně, sice jsme měli rotvailera, ale ten nebyl přátelský. Tak mi táta koupil bígla Moriska. Morisek rostl jako z vody, ale už jako štěňátko byl nenasyta. Další problém byl ten, že to byl útěkář, ale vím, že tátu moc rád neměl.

 

 

Možná proto utíkál. Moris mě párkrát pokousal, ale to MOJÍ vinou! Jenže samozřejmě, že to táta svedl na Morise. Když rotvailer Darus umřel na rakovinu, koupili jsme si Sorbona- Mozkevského Strážního psa. Jenže Morisek patřil mezi takové pejsky, kteří by rádi nějakou fenečku, a tak si Sorbona "pletl" s fenečkou.

 

I přes jeho lumpárny to byl výborný kamarád. Ale tátovi jeho lumpárny začaly vadit a to natolik, že se rozhodl ho naložit na zadní sedadlo auta... Můj bratr ho tehdy přemluvil, aby to nedělal a povedlo se. Jenže další den už to táta nevydržel a tentokrát bylo zadní sedadlo prázdné.

 

Dva roky jsem hledala, jestli není někde v útulku jako nalezenence. Nic. O několik roků později jsme jeli autem a já zahlédla na něčí zahradě psa. Zahlédla jsem pouze jeho zlatavý bok jako měl Moris. Ale kulhal jako on (Moris byl po operaci zlomeniny).

 

Jsem přesvědčená, že to byl on. Na fotce je ještě s Darusem v případě, že jste ho viděli, napiště. Zašlu více fotek. Chci pouze vědět, zda-li se má dobře. Chci ho vidět živého, alespoň jednou...

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?