Mourek 2.

10. dubna 2012

Takže jsem se zase ocitl v bytě. Nemohu říct, že bych se měl špatně. Měl jsem stále spoustu dobrůtek, čisté WC, nikdy jsem nebyl dlouho sám, páníci se mi snažili co nejvíc věnovat. Ale já jsem nebyl šťastný. Většinu času, když jsem nespal, jsem seděl na okně ve čtvrtém patře a smutně koukal ven.

 

 

Cítil jsem, že mě páníci litují, ale ven mě nikdy nepustili, nepochopili, jak moc toužím po svobodě. Tak jsem se rozhodl, že s tím musím něco udělat. A začal jsem čůrat, kde mě napadlo. Časem jsem dokonce začal pěkně "vonět", doufal jsem, že mě za to vyhodí. Jednou mě strčili do bedny a někam vezli.

 

Byl jsem šťastný, že to zabralo a že mě někde vypustí do přírody. A zase zklamání. Odvezli mě někam, kde to hodně divně páchlo. A tam jsem usnul. Probudil jsem se zase v tom samém bytě, bolelo mě u zadečku a když jsem se tam chtěl olízat, zjistil jsem, že nemám svoje kuličky, které jsem si tak rád olizoval. Nemohl jsem tomu uvěřit.

 

Rozhodl jsem se, že tohle jim neodpustím. Takže jsem i nadále čůral všude možně. Pak jsem zjistil, že nejvíc Danu zničím, když se ji vyčůrám do jejího pelíšku. To úplně šílela, i když jsem časem přestal tak krásně vonět. Místnost, kde měla svůj pelíšek, nemohla nijak zavřít, neměla dveře.

 

Začala si pelíšek zakrývat igelitem, ale mě se občas povedlo dostat pod něj nebo ho protrhat a pěkně ho pokropit. Nedělal jsem to proto, že bych ji neměl rád. To jsem měl, ale já jsem se nenarodil pro život v bytě, tak jsem to dělal jen proto, aby to pochopila a dala mě někam ven. A pak přišel ten osudný den. Ale to si zase nechám na příště, abych vás trošku napnul. Mourek

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?