Mourek a Zrzek

6. července 2012

Dnes vám budu vyprávět o mém budoucím kocourkovi Zrzečkovi a o Mourkovi. Před rokem jsem si pořídila malého zrzavého kocourka, který si mně oblíbil hned první den. Mourek nám tehda utekl na jeden týden a hrozně jsem se o něho bála taky jsem ho pořád hledala, ale marně.

 

 

Zrzeček byl velmi krásný kočičák jenže pořád mi bylo po Mourkovi smutno. Jednou se na nás, ale usmálo štěstí, hrála jsem si totiž se Zrzkem a on se mnou. Když jsem šla domů uslyšela jsem tichounké mňouknutí. Hned jsem věděla, že je to můj milovaný Mourek. Byla jsem hrozně ráda, ale chudáček byl vyhladovělý.

 

Hned jsem mu dala granulky a vodu taky nějakou konzervičku. Teď jsem si ale uvědomila jak si Mourek se Zrzkem zvyknou to bude problém. Když jsem je chtěla seznámit tak Mourek se naježil a trochu prsknul. Druhý den to bylo lepší Moureček se Zrzečkem si hrálí na honěnou. Už byli velcí kámoši:)

 

Taky každé ráno se na sobě spinkali. Bylo to roztomilé. No tak jsem BYLA ráda, že to dobře skončilo, ale dlouho to nevdrželo Zrzeček po měsíci zemřel. Hlavně, že mám Mourečka to je jediný kocourek, který mi důvěřuje.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?