Můj boj o život

3. března 2014

Ahojky jmenuji se Matýsek a narodil jsem se 5.6.2011.

Jsem ze dvou koťátek. Já a můj bráška jsme se narodili v podvečer doma u naší paničky. Vše probíhalo bez problémů. Moje maminka Ogi si nás očistila, přitulila k sobě a střežila nás jako oko v hlavě. Pořád jsme bumbali od maminky mlíčko, spinkali a zase bumbali. Když se nám rozlepila očka bylo to super!!! Poprvé jsem viděl svého brášku a svou maminku. Vše bylo ideální a lepší než jsem si mohl přát. S bráškem jsme si začínali hrát - pořád jsme se packovali :-D Pak, ale přišlo něco hroznýho :-( Když nám byli 3 týdny maminka nám nechtěla dát napít, přestala se s námi mazlit a co víc - začala nás nenávidět. Panička se pořád snažila ju nějak napravit, ale nepomohlo to. :-( Následující den se na nás mamka vrhla tak strašně, že jsme křičeli bolestí :'-( Panička naznala, že to takto nejde a mamince nás vzala. Uvařila nám jakýsi mlíčko a stříkačkou nám ho dávala. Po pravdě řečeno nebylo tak dobrý jako od maminky, ale už jsme měli hrozný hlad, a tak nebylo na výběr. Maminka k nám nesměla chodit, aby nám neubližovala, ale bylo pozdě. Další den ráno začal bráška hrozně plakat a umřel :'-(. Veterinářka říkala, že mu maminka udělala něco s bříškem, když se k němu chovala nepěkně. A tak jsem zůstal sám :( Panička si semnou vykládala, chovala mě, zahřívala mě a každý 3 hodiny mě krmila. První týden jsem trucoval a nechtěl jsem moc papat, ale pak jsem pochopil, že panička to dělá jenom a jenom kvůli mě. A tak jsem začal přijímat potravu jako každý správný a zdravý koťátko, začal si hrát a poznávat život. Najednou jsem si uvědomil, že i když bráška umřel, tak že nejsu sám, ale mám dalších 5 kočičích kamarádů, kteří bydlí ve stejném domě jako já. A taky je tu Maxík - je to mops a je to super kámoš. Když mi bylo 6 týdnů začal jsem konečně papat sám a šel jsem se podívat na svět venku. Bylo to super - všude byla ta zelená tráva co mě lechtala do tlapek a čumáčku. Všechno se hejbalo a dalo se stím hrát. Tenkrát jsem pochopil jaký je to být krásný na světě.
Dnes jsou mi 2 roky a jsem samotář, pořád se někde toulám a s mamkou se nebavím (pořád je na mě zlá). Ale mně to nevadí!!! Mám totiž dalších 6 kamarádů, kteří mě mají rádi a mám se pořád kam vracet. Vím, že vždycky, když přijdu dom, tak na mě bude čekat mistička s nějakou dobrotou a můj pelíšek. A panička si nikdy neodpustí nějaký to podrbání za ouškem :-)
Ať Váš život začal jakkoliv špatně a těžce, stojí za to bojovat. Věřte mi, vím o čem mluvím :-) Váš Matýsek

 

Přidáno: 55 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?