Můj bráška Daniel a moje velké JÁ

7. ledna 2011

Jsem Adol,3 letý Bullmastif. Bydlel jsem sám se svoji Paničkou a svým Páničkem v rodinnem domečku na malé vesnici. Když mi bylo jeden rok, začal jsem chápat, co se děje. Panička byla celé dni doma a rostlo ji břicho. Začal jsem cítit, že brzo nebudu s nimi sám a přijde bráška nebo sestřička. Celkem rychle jsem se s tim smířil a dělalo mi radost, že jsem s Paničkou mohl trávit takového času, mazlit se a naslouchat jí. Moc , moc se mi věnovala a ja jsem byl spokojenej.

O tři měsíce později přišel na svět můj malej lidský bráška a jmenuje se Daniel. Nikdy nezapomenu, když jsem ho poprvé uvidel a mohl očuchat. Byl v autosedačce ve tvaru vajíčka a sladce spinkal, když ho Pániček vyndal z auta a ukazoval mě ho. Líbil se mi a hezky voněl, ale byl tak malinkej že mě připomínal malou kočičku. V tu chvili když jsem k němu čuchnul, vědel jsem že budemne nerozlučná dvojka a ja ho budu hlídat.


Moje první hlídani bylo skoro po dvou měsícech na záhradě, když Daniel byl v kočárku a Panička ho houpala. Tak jsem si mohl poprvé nacvičit jak ho budu hlídat až bude vhodná příležitost. Zpozorněl jsem, nastražil uši, zaostřil oči a natáhnul krk ke kočárku když malé miminko začalo plakat. Ale spoznal jsem, že se o nic vážneho nejednalo, nejspíš měl hlad.


Trávili jsme spolu čím dál tím více času, ale samozřejmně nás Panička musela hlídat. Když se už Daniel začal plazit po trávě Panička říkala, že jsem neohrabanej a nemám nad svým tělem kontrolu a neodhadnu svoji sílů. Museli nás hlídat víc než jiny, aby náhodou jeden z nás nepřišel k úrazu, hlavně teda Daniel. Ale já jsem musel být co nejblíž k němu, neustále ho vonět a pozorovat ho. Cítil jsem se za něj také zodpovědnej.


Jediné co se Danielovi nelíbilo, bylo když jsem ho v létě oslintal.

Pak když začal chodit,... tak teprve začala také legrace. Honili jsme se po záhradě, prostoru jsme měli kolik jsme chtěli, Daniel mě krmil v s granulema, to se divím, že mám i dodnes takovou trpělivost , když mě krmí po jedné granulce. Chodil se koukat do moji boudy, a pak jsme se předháněli kdo v ní bude jako první.


Chodili jsme se všichni kochat na náš rybníček na záhradě, sledovali jsme želvy a ryby, a krmili jsme jich, ale Daniel krmil mě.


Hráli jsme spolu legračný fotbal, aport, chodili jsme spolu na procházky, vysedávali jsme spolu v atánku, samozřejmně za přítomnosti Paničky nebo Pánička.
Jako jedno z mála dětí mě obtežuje minimalně, jenom v tom že mě troubí na nos. Jinak mě hladí na břichu, když ležím, nebo mi dáva pusinky na tváře, nebo mě dělá " hodný kluk ". Občas si semnou hraje míčkem, nosí ukazovat svoje nové hračky, dělí se semnou o papinku. Akorát v zimě spolu netrávime tolik času. Ale momentálně jsem marod, tak jsem skoro stále doma, a můžeme si spolu hrát a mazlit se.


Často slyším, že jsme si s Danielem podobný. Třeba v tom, že nekoukáme na strany a před sebe když jdeme, miluje všechno jídlo, nejraději se válíme na zemi, rádi utíkame , když to má význam, zbytečně moc nemluvíme a máme rádi Mamku a Taťku.

Mám Daníčka moc rád, a myslím že on mě taky. Je to můj malej bráška a velkej kamrád ...

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?