Můj "dokonalý" orientační smysl

2. srpna 2013

Chtěla bych se s vámi podělit o můj krátký příběh. Asi půl roku jezdím na valáškovi jménem Grant. Jezdím ve westernu a koník je velice klidný a má svou hlavu.

 

 

Jednou jsem vyjela na vyjížďku do nedalekého lesa. Cesty jsou tam dlouhé a mnohdy se tam kříží a rozpojují. Bylo krásně a tak jsem se koukala všude okolo...  Když jsem jela na zpět tak přísahám jela jsem stejnou cestou :)Ale ouha ztratili jsme se. Jako zodpovědný člověk jsem u sebe měla mobil.. Byl mi k ničemu signál v lese nuloví a já nevěděla kde jsem . Ještě párkrát jsem zkusila otočit koně a zkusit jinou cestu. Pokaždé jsem se dostala tam, kde jsem ještě nebyla.

 

Na konec jsem to vzdala a málem jsem se rozbrečela. Díky bohu jsem pobídla Granta aby šel. Otěže jsem zavázala za hruškou a Grante jdi! Grant šel. Ten kůň mě dovezl na louku pod jeho výběhem !! Celá šťastná jsem dojela domu! Naši mě sice pořádně sprdli, ale byli rádi, že jsem se ,,neztratila" No a teď? Mam na hrušce připevněnou GPS! A musím říci, že né jednou už se mi hodila.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?