Můj druhý život

2. ledna 2013

Ahoj! Já jsem Matýsek, a je mi asi 5 let. Řekl jsem ASI? No, tím ASI je celý můj druhý život... Jednou, to jsem byl nejspíš štěně, tak si pro mě ASI přijeli moji první majitelé... A já ASI myslel, že to s nimi bude FAJN. Ale ASI nebylo...

 

 

Podle zvěrolékaře a mých "NOVÝCH" páníčků jsem to neměl lehké. Měl jsem přeraženou sanici, zanedbané packy, línal jsem... No prostě hrůza! ASI mě týrali, protože těhle "příznaků" jsem měl víc. Ti první páníčci měli ASI často vztek, a ten si vylévali na mě tím, že mě týrali. A ASI po 3 letech už to ASI nevydrželi, a odvezli mě do lesa... Tam mě nechali ASI dlouho... A já pořád věřil, že se pro mě vrátí.

 

Pořád jsem běhal na to parkoviště a na cestu, kam mě přivezli. Po nějaké době mě spatřili dva lidé, a začali mě "honit" po lese... Já už byl dost unavený, takže mě snadno chytili. Když jsem se probudil, jel jsem v autě. Na mě byla deka. No a oni mě dovezli k nějaké paní, která mě dostala ze všech těch "skvrn", které mi zůstali po prvních majitelích.

 

Abych se uzdravil, musel jsem brát dlouho léky, mít lehkou dietku, chodit často ke zvěrolékaři... Ale přežil jsem to, a teď už rok spokojeně lebedím u své zachránkyně. Jsem jí za to moc VDĚČNÝ! Moje panička má vnoučata, které mě mají moc ráda, a jejich maminka s tatínkem mají vždyky pro mě místo v posteli. Potkalo mě ŠTĚSTÍ.

Matýsek, ASI 5 let, plemeno: Maltézský psík

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?