Můj (konečně) splněný sen

11. července 2012

Jako malá jsem měla ráda koně a nic jiného. Máma taky chtěla koně a sestra taky, ale táta byl proti a roky plynuly, když mi bylo 10, tak jsem začala jezdit k poníkovi jménem Fred. Byl to uličník a já ještě moc neuměla jezdit, ale na lonži se nám dařilo.

 

 

Pak jsme tam bohužel přestali jezdit. Asi po 2 měsících jsem začala jezdit na pouťových ponících, vždy když jsem si vzala Vinetoua na vyjížku tak jsem pětkrát skončila na zemi. To už mi bylo 12.

 

Mezitím jsem začala jezdit do Mříčné na Tinkerovi (já je tak zbožňuji). Do obou stájích jsme bohužel přestali jezdit. A teď to nej: Jednoho dne jsme s mámou daly na inzeráty ze srandy, jestli najdeme ustájení. A našlo se. S paní jsme si to dohodly, byla moc milá.

 

Když jsme si vybírali koně, dohromady jsme se byli podívat jenom na dvou. První byl Jurášek, mně moc nadchnul a jeho majitelka byla taky ráda, že nám to tak jde, a tak nám ho díky tomu i zlevnila. 9.10.2011 na Velkou pardubickou nám ho přivezli. Byl to můj den na světě.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?