MŮJ KŘEČEK LERRY

23. září 2010

Lerry můj druhý křeček.

Koupila jsem si ho 29.12.2008 den po dědovi smrti.Lerry byl bílý s šedivý pruhem na zádech ale ten mu časem vymizel.On jedl skoro vše na co přišel,umělá hmota,vosk,lidska jídla,oříšky,zrní a nejradši měl slunečnici.Časem stloustnul tak,že zvláštně chodil ale jinak byl úplně normální.Měl rád svou žlutou,kulatou kouli ve které se proběhl,protáh,vybobkoval a vyčůral,sice chodil čůrat do trubek v kleci ale jemu bylo jedno kdy a kde udělá svou potřebu.Lerry se naučil stávat v tubu kdy jsem stávalka nebo přicházela ze školy. Byl to malej, milej,kousavej, chytrej,mazlivej, vděčnej, kulatej křeček. Když byl ještě mladý tak šplhal po kleci a dožadoval se jídla a puštění ven.S Bobiškou se moc neměli rádi,není divu vždyť křeček je samotář.Lerry nám rozkousal deku,byla tam vykousana díra a dodnes jí tam máme.Rozkousal nám toho hodně třeba mé tričko nebo své kolečko a pak jsem ho musela schánět po městě a nebo svou klec,vypadalo to jakoby chtěl utýc.Strašně jsme se divili jak to že se neotrávil když snědl víc jak pět listů uměle kytky nebo kus vosku ale zdálo se že mu to chutná.zpomínám si na tolik pěkných chvil při trenování,focení a jiných chvílích.Lerry mě uměl podpořit,inspirovat,podržet.Celý jeho krátký život mě učil že zvíře je tvor,že na velikosti nezáleží, protože i malé zvířátko může mít obroské srdce,teď vím že život je někdy kratší než se zdá a uteče strašně rychle,naučil mě toho hodně to jen za jeden rok a par měsíců a já jsem mu za to vděčná.

 

LERRY CHTĚL BÝT VŽDY VYJÍMEČNÝ A NEZAPOMENUTELNÝ KŘEČEK A TO SE MU POVEDLO!

 

NIKDY NEBUDU LITOVAT TOHO ŽE JSEM SI HO VYBRALA A KOUPILA!
LERRY BYL TAK ZVLÁŠTNÍ A VYJÍMEČNÝ KŘEČÍK,ŽE I KDYBYCH MĚLA MILION KŘEČKŮ,TAK VÍM ŽE ANI JENDEN Z MILIONU MI HO NIKDY NENAHRADÍ!
JO LERRY BYL HOLD VYJÍMEČNÝ A ZVLÁŠTNÍ KŘEČEK A NIKDO,NIKDY MI HO NEVRÁTÍ!
JEDNOU VŠECHNO MUSÍ SKONČI A TAK I NÁŠ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH BOHUŽEL KONČÍ NAVŽDY 28.8.2010.

 

Přidáno:  35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?