Můj kůň a voda

1. května 2011

Jednou, když jsme jeli v létě na půldenní vyjížďku do lesa, přírody a do okolí, jsme si s mojí kamarádkou udělali větší přestávku u jednoho rybníka, kde se koupou psi, atd.

 

 

Tak nás napadlo, proč bychom nemohli vykoupat s koňmi, bylo přece horko a tak by jsme se mohli trochu zchladit. Kamarádka spolu s dvacetiletou klisnou tam bezproblémově šly, ale já s mojí šestiletou ne. Bohužel se té vody tak bála, že tam za žádnou cenu nechtěla vlézt a ani po několika minutového přemlouvání tam nešla. Já jsem nakonec skončila na dece a pozorovala kamarádku, jak si tam s její kobylkou plavou a úplně jsem jí záviděla. A co najednou vidím? Jen to, jak jde moje kobyla sama do vody, protože jsem jí nechala puštěnou, ať se pase. Šla do vody sama. Honem jsem na ní nasedla a konečně jsem se i s kamarádkou chladila v rybníku. Po několika minutách jsme si řekli, že půjdeme z vody ale to jsme ještě nečekali, že to dopadne jinak než podle našeho plánu. Kamarádky kobyla hned na povel vyšla z vody, ale té mojí se nějak nechtělo ani po 5 minutách přemlouvání nevyšla z vody a tak jsem se rozhodla že mi nezbývá nic než se pěkně posadit na deku a počkat až sama přijde.

 

Konečně po 10 minutách čekání sama vyšla z vody a já byla šťastná že můžeme zpět k domovu. Ještě jsme po vyjížďce ty naše dvě kobyly zavedli na pastvu, kde se spokojeně pásly. Od té doby, co s mojí kobylkou chodíme do vody, už si to, co provedla poprvé, nedovolila.

 

 

 

Přidáno:  34 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?