Můj milovaný kůň Taškář a můj první pád

26. října 2010

Jednoho dne jsem vyrazila za mým milovaným koníkem Taškářem.

 

Asi hodinu jsem pomáhala a pak jsem se rozhodla že pojedu s holkama ven.Došla jsem si pro Tašínka do výběhu. Venku bylo hezky svítilo sluníčko ale všude po zemi byl zmrzlý sníh, ale bylo docela teplo. Jeli jsme dohromady čtyři Markéta na Etienne s Polinkou na vazáku Janička s Pepíčkem,Monika na Havaj A ještě Magda na Markýzkovi plus já s Tašínkem.Tašínka jsem si očistila.Monča mi ho nasedlala.Nebyla jsem moc zkušená nejezdila jsem ani půl roku mezitím jsem si došla pro helmu vestu a bičík vše jsem si dala na sebe a šla jsem si ho nauzdit.Když jsme měli hotovo vyrazili jsme holky mi ho jen dotáhly a už jen nasednou.Šli jsme jen na krátkou procházku.Když jsme si zaklusaly Markéta povídala Pustim Polču držte se a protože jsem před tím byla nemocná Taškář měl dost energie ale protože je Tašín bývály dostihový kůň rád vyhrává a to už mu je 21let.A když došlo na cval krásně jsem si to užila.

 

Ke konci procházky se Markéta snažila chytit Polču ale Polče se to moc nelíbylo chtěla si dál dělat co se jí zalíbylo a tak Markétu napad takový střeštěný nápad že k Polče docválá a a chytí.A tak nacválala a Tašín zbystřil a a plným tryskem se řítil a za ním Pepíček a tak to Taškář vzal jako dostih a tak jsme běželi já křičela a apsolutně nevěděla co děla na levé straně keře na pravé Pepíček.Nevěděla jsem co a jak a tak jsem se řítila tryskem k silnici když už sem tam byla přepadla mě panická hrůza a řekla sem si Tašín to nevzdá a skákat přes silnici se mi fakt moc nechtělo a tak sem povolila všechny moje napjaté svalya buucchhh bááác byla jsem na zemi.

 

Když sem zvedla hlavu viděla jsem jen jak Tašín kluše přes silnici auto před ním zastavilo na druhé straně Jana s Pepíčkem dělala kolečko.Za okamžik ke mně přijeli všichni ostatní holky se mně ptaly jestli mě nic nebolí bolelo mě toho docela dost Monča ke mě slazla a odvedla mě za Tašínem. Nadávala na Markétu jaký to měla střeštěný nápad Markéta se mi začala hrozně moc omlouvat já jsem jí řekla že to je dobrý a že to nevadí.Všude jsem měla sníh po celém těle nějáký pán který tam stál mě řekl že si na Taškáře musím znovu sednou vyhodil mě na něj a začal mě tam všude kolem vodit já se slzami v očích odřená od sněhu sem potom slezla a odvedla Taškáře odsedlala jsem ho oduzdila a nechala jsem ho.

 

Po chvíli dorazila Šárka a pan Pour jí povídal takhle budeš za chvíly vypadat měla jít jezdit na Dariu to byla čtyřletá kobylka všichni sme se docela smáli potom jsem jim řekla že zavolám domů ať si pro mě přijedou byla jsem celá mokrá když jsem jím to s pláčem řikala nevěřily vlastním očím Taškář že se mnou utekl. Byl to můj první pád a já věděla že nebude poslední.S Taškářem jsem si toho spoustu ještě užila a nikdy na něj nechci zapomenout je to můj miláček..

 

Přidáno: 55 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?