Můj nejlepší parták

18. října 2010

Jednou když mně moje pánička venčila, tak najednou za mnou přišla jednou hlezoučká holčička asi 10 měsíční, Jorkšírka.

 

Začaly jsme se honit,okusovat a i mazlit se, byla to velká švanda :-). Pak jsme se okusovaly zas asi za 3 dni a pak zas za 4 dni a pak naše páníčky se domluvily tou divnou řečí že se budem pokavad možno stýkat každý den, asi protože jsme se měly táák moc rádi. Takže jsme začaly i všichni chodit spolu na různé akce a nvzájem jsme si darovaly různé pochoutky a třeba když jeden z nás z nějakého důvodu jsme tam jedna z nás nebyla (v parku) tak ta druhá byla hodně smutná a neustále jsem očuchovala a hledala kde ta moje kámoška je ..

 

Jeden den teda přišla Aja ale já si s ní prostě nechtěla hrát ani nevím proč . Bylo to divné naším páničkům ale řekly že jsme třeba unavení. Ale druhý den také ne , třetí den taky ne . Tak to páničce Aji přišlo už opravdu divné a šla domů , druhá den volala mé páničce a řekla že Aja má docela těžký zánět hltanu a že jí doktor řekl že si nemá hrát.. aha tak proto jsem nějak neměla chut si s ní hrát, asi jsem to něják tušila ! Tak tady velcí obři máte důkaz toho že jak Vy umíte na svých přátelích poznat kdy jim není akorát , tak i mi psi to umíme a hlavně umíme MILOVAT

 

Přidáno: 25 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?