Můj příběh

8. května 2011

Mám ráda koně, je mi deset let, ale nikdy jsem nejela na koni sama. Bojím se, že bych spadla. Přesto bych to ráda zkusila. Víte, proč se bojim?

 

 

Protože nemám ruku, bojím se, že bych se na koni neudržela. Věřím, že jednoho dne to dokážu, cítím to. A jednoho dne budu mít i svého koně. Jezdila jsem za kámoščinou tetou za koněm jménem Arnika. Teta mě hrozně chválila. Řekla jsem jí, že mě nebaví jenom na koni jezdit, ale se i o něho starat. Chodila jsem tam pořád, dokud nenastal ten den. Arnika měla moc malý výběh, a tak ji teta dala jinam. Moje štěstí skončilo.

 

Když najednou mi taťka řekl, že budu chodit ke koním. No tak jsem měla ohromnou radost. Ale ne na dlouho. Byla jsem tam jen dvakrát. Paní, co to vede, řekla, že jsem přišla moc pozdě. Přestala jsem tam tedy chodit. Když  jsem přijela domů, rozbrečela jsem se. Doufám, že se vám můj příběh líbil, napsala jsem ho pro vás.

 

Pavlína Novotná. :)

 

 

Přidáno: 12 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?