Můj příběh na farmě

25. ledna 2013

Ahoj jmenuji se Jana a chci Vám vyprávět příběh o pejskovi, který žije na farmě, co tam zažívá. Tento příběh bude veselý, nikoli smutný, ale i o kamarádství. Tak pojďte si to přečíst.

 

 

Začátek
Kohout začal kokrhát a já ještě ležím v posteli. Z kuchyně se ozval hlas strýčka: Aj karamba, ten kluk je ještě v posteli a kuřata ještě nedostala jíst. Strýčku Petře, vždyť já je nakrmím i krávy vyvedu na louku i kozy i ovce, prostě všechno. Tak di, kamaráde, tak di. Para para pararara, Stelo, kam utíkaž?! Tele jedno. Jé, kdo je to? Jé pejsek, ahoj kamaráde, odkud jsi? Vemu si tě a budeš se jmenovat Ríša. Pojďte ovečky, strýčku, nemáme nějake maso? Ale k čemu je ti maso, vždyť nepracuješ, jen celý den váliš se u televize a ještě ti mám dávat maso, aj karamba. Strýčku, maso pro pejska. Tak pro pejska snad by něco bylo, chichii.

 

Seznámení se zvířatkami
Haf! Co jsi zač, pejsku? Já jsem Baron a tady hlídam já. Meee, nestraš Barone, ahoj štěně, já jsem ovečka Agáta, co ty kamaráde? Haf, ahoj, já jsem Ríša. Jé, máme nového pejska, já jsem koza Timia. A já jsem tele Stela. Slyšeli jste, že od souseda pes pokousal kočku, aby nepokousal naši. Barone, to doufám, protože Rambo je vzteklej, jak by ne, meee. Kdo je to Rambo? Prcku, to je ten nejvzteklejší pes ve vesnici. Aha.

 

První práce
Ríšo! Barone! Mám pro vás práci. Haf, jakou? Co štěkáš, Ríšo? Barone, Ríšo, běžte zahnat ovce a ty Barone Ríšu naučíš, jak se to dělá. Jasně, šéfe. Neštěkej a běžte za těmi ovcemi. A jak dopadne s ovcemi, přečtěte si jindy, doufam, že vám se to zatím líbilo, počkejte si na další část, kde Ríša zachrání ovečky před Rambem.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?