Můj příběh na farmě Petrův odjezd

12. března 2013

Ahoj kamarádi jsem tak smutný, protože rodiče, auto, Petr. Víte co, řeknu vám všechno popořádku. Dnes ráno k naši farmě přijelo auto a s auto vystoupil blonďatá, modrooká, vysoká s jemným hláskem žena, ale taky vystoupil velice usměvavý muž.

 

 

Oba dva přijeli na škodě Yeti. Petr k nim vyběhl a oslovil je: "mami a tati". Nechápal jsem, o co se jedná, ale vlévali se mi slzy do psích oči, protože jsem pochopil, že Petr odjíždí. Začal jsem hlasitě štěkat a vrčet, v té chvíli si Petr odvedl rodiče dovnitř a dlouho tam diskutovali, ale nevěděl jsem, o čem diskutuji. Konečně po dlouhém čekáni vyjde žena, kterou strýček oslovoval Anno. Stoupla si ke mně, pak se naklonila a vzala mě do náruče a řekla mi: "Ahoj kamaráde, to seš ty, který tady štěkal, ale určitě radostí, protože pojedeš s námi do města, ale sem se budeš vrácet jen v létě."

 

Nevěděl jsem, co mám dělat, snad kňučet, štěkat, pískat nebo skákat? Vzali mě a nesli do kufru auta a vyrazili jsem. Přijeli jsme do divného místa po jménem sídliště. Táta vzal kufr Petra a šli jsme po schodech do čtvrtého patra, máma Petra vyndala s kabelky klíče a otevřela jimi zámek, vešli jsme dovnitř a hned jsem si oblíbil chlupatý koberec. A nakonec bych chtěla říct, že je to poslední díl příběhu. MŮJ PŘÍBĚH NA FARMĚ.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?