Můj příběh na farmě - plavání

7. února 2013

Jako každé ráno, první, kdo řve, je strýček a dneska byla hádka, strýček jako vždy řval na Petra a já jsem vstal a šel k rybníčku.,Ahoj Barone, co děláš? Prcku, plavu, a abys, věděl, strýček se hádal a Petrem kvůli tobě. Jak to?

 

 

No strýček chce, aby ses naučil plavát a Petr nechce. Barone a je to těšký. Ani Ríšo ne, ale měl by ses to naučit. A to jsem si nepředstavoval, jak to dopadne. Ríšo, kde jsi, aj karamba, ten pes mě štve. Haf, už běžím strýčku. Ríšáku, neštěkej a pojď k nám, mám pro tebe překvapení. Pak jsme přišli k rybníku a já jsem pochopil, že mě strýček bude učit plavat a řekl. Tak Ríšo, pojď ke mě do náruče a já tě do té vody hodím. Ale najednou jak já jsem skočil do náruče, tak mu rupla záda a vykřikl. Aj karamba, moje záda, no jo, už nejsem mlaďoch.

 

Pak přišel Petr a odvedl strýčka domů a pak přišel zpátky k rybníčku. Tak Ríšo, skoč mi do náruče. Skočil jsem a hned jsem letěl do rybníka a začal jsem se topit. Petr skočil do rybníka za mnou a nemohl mě najít, protože skočil na mě, ale pak mě zase hodil a já jsem hned z vody vyletěl na strom a až na osmý pokus jsem začal plavat a za to, že jsem se naučil plavat, jsem dostal moc dobré kosti a teď s Baronem plaveme jako psí ryby a dáváme si závody a já jsem vyhrál už třikrát. Příště si přečtete o tom, jak Ríša zažil dobrodružství v lese.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?