Můj příběh na farmě - průšvíh s kohoutem

6. února 2013

Už vysvitlo slunka a já jako Petr ještě spal a najednou se ozve hlas kohouta a strýčka. Aj karamba Petře, Ríšo vstávat kohout už kokrhál a vy ještě spíte, aj karamba aj aj.

 

 

Já jsem už vstal a běžel zahnat ovce na louku. Za den jsem toho udělal, tak např. zahnal ovce na louka a pak zpátky domů, běžel do města za novinami, hlídal krávy, zahnal kozy na louku a pak zpátky a pak ještě dovléct Barona domů, protože má něco s packou a ještě jsem nosil Petrovi nějaké těžké věci, a když jsem se vrátil, už byla skoro noc.

 

Slunko už vyšlo a kohout začal zase kokrhat a já jsem šel si s ním to vyřídit. Hele, kohoute, prosím, můžeš kokrhat o dvě hodiny později, já jen pracuju a ty jen kokrháš. Ríšo, zakokrhal jsem a teď běž pracovat. A já jsem běžel pracovat a vrátil jsem se do svého pelíšku ze slámy až v deset hodin a kohout zase začal kokrhat, takže jsem si řekl, že to tak nenechám.

 

Kohoute, já chci se vyspinkat a ty mě nenecháš. Hele, prcku, řekl jsem ti, že když kokrhnu, tak půjdeš pracovat. A já jsem chtěl kohouta škrábnout, ale ouha, on mě svým zobákem praštil do hlavy a teď jsem se ponaučil, nikdy nesahej na kohouta a neprovokuj ho a příště si přečtete, jak Ríša se naučil plavat.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?