Můj příchod do nové rodiny

2. června 2015

Dobrý den, jmenuji se Nelly a je mi 9 měsíců. Narodila jsem se v Bílině nedakoleko Teplic. Když mi byly pouhé 3 měsíce, někdo nám zvonil u branky. Přišli si pro mě mladá slečna s hochem. Ze začátku se rozjímali nad mými 3 sourozenci. Hoch si chtěl vzít mého bratříčka. Jelikož byl celý černý a přítulný.

Poté jsem přisla na řadu já, slečna si mě vzala do náruče,ale já ji chtěla utéct za ptáčkem co letěl okolo a opravdu omylem jsem ji udělala šrám na krku jak sem se potřebovala vyškrábat co nejvýš. Slečně to ale nevadilo. Dozvěděli jsme se že vyrůstala v bytě u své tety s 12 kočkami takže na škrábance už byla zvyklá. Asi jsem se jim nejvíce líbila, protože se rozhodli odvézt si mě. V autě se mi moc nelíbilo,neměla jsem totiž výhled a hlavně moc vrčelo. Dojeli jsme k obchodu, kde slečna s hochem vystoupili a vrátili se až s nákupem. Přijeli jsme do měho nového bytu kde se používal i výtah se zrcadlem. Hodně jsem ty mladé lidi z košíčku pozorovala až do té doby než jsme dorazili ke dveřím. Byl byl nádherný a měl dost míst na schovávanou. Prohlížela jsem samozřejmě všechny kouty až do kuchyně kde se již vykládal nákup. Dostala jsem nové kočičí Wc,voňanou podestýlku, misku s čerstvou vodou a granule pro koťata. Samo sebou že se muselo udělat i pár nových fotek. Ani né po týdnu jsem už měla i škrábadlo se schůdkami a kouličkou, která nevydržela moc dlouho. První noc jsem spala v posteli za hlavou své nové maminky. Od té doby se z nás stali nerozlučitelné kamarádky.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?