Můj první den v nejen kočičí smečce

3. prosince 2015

Ahoj. Jmenuji se Dejmy a rád se s Vámi podělím o mým prvním dni v nejen kočičí smečce. Nová rodina se dívala na inzeráty na internetu, kde potom našla mně a poskytla mi domov i své srdce. Byli mi tři měsíce. Domluvili si schůzku s mou bývalou rodinou a setkali jsme se. Vůbec jsem se nebál. V autě si ke mně přisedla nová panička. Dala mi pamlsky a já se hned začal lísat a usnul jsem.

Šli jsme s paničkou společně do zverimexu, dokoupit nějaké pamlsky a drobnosti. Když mně přinesli do nového domova, nemohl jsem přestat zírat. Tolik zvířecích kamarádů jsem ještě v životě neviděl. Byli tam králíčci, činčilky, andulka,pejsek,želvička. Po asi dvou týdnech v novém domově, přišla panička do pokoje a začala plakat. Šel jsem k ni a začal se lísat. Umřelo ji jedno zvířátko ze smečky a já moc dobře věděl, jak všechny miluje. Nakonec se mi ji podařilo utišit. Usmála se na mně, dala mi pamlsek a začala si se mnou hrát. Není náhoda, že kočky umí utišit a odebrat stres. Byl jsem moc rád, že jsem vstoupil do života,téhle paničce.Teď už jsem o něco povyrostl,začal všude lozit, ale tuhle rodinu bych nikdy za nikoho nevyměnil,ani oni mně.

 

Uděleno: 55 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?