Můj první porod

16. července 2011

Ahojky, dneska mám napilno, narodilo se mi 6 malinkých štěňátek, která jsou hnědo-černá s růžovými nosánky. Nyní vám povím, jak to všechno začalo.

 

 

Přesně před šedesáti dny jsem otěhotněla, ze začátku to byla pohoda. Ještě jsem neměla bříško a všichni mě obskakovali. To bylo Bonisku to a Bonisku ono. Jenže pak mi narostlo bříško, to vám řeknu, bylo to šílené, tak těžké a nemotorné, nedalo se s tím vůbec chodit.

 

Konečně uběhly 2 měsíce a já měla týden před porodem. Páníčka mi každý den měřila teplotu a poctivě zapisovala do kalendáře. Celý týden jsem měla 37,5 až 38 stupňů, až najednou bylo na teploměru 36,5. Páníčka byla v šoku a já s ní.

 

Ještě jsem ani nebyla pořádně připravená a už se štěňátka drala na svět. První se narodila ve 3:00 ráno v pániččiné posteli. Ty další už v mém pelíšku. Miminka jsou překrásná, ale strašně čilá. Mám 4 holčičky a 2 kluky. Všichni mají 470 - 500g až na jednu holčičku, která má 600g. Teď všichni spinkáme a je nám dobře.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?