Můj první psí miláček

14. ledna 2013

Od malička jsem milovala všechna zvířátka. S bratrem jsme zachraňovali zraněné holuby, apod. Samozřejmě jsme nejvíc toužili po tom mít pejska. Tatínek nebyl proti. Ale maminka ano.

 

 

Ne, že by zvířátka neměla ráda, ale dobře věděla, že my budeme mít miláčka na hraní, ale že všechna starost o pejska bude na ní. Čtvrté patro bez výtahu ve starém činžáku, tatínek jezdil domů z montáží jen na víkendy a vždy unavený, já byla malá, bratrovi bylo 14 a zrovna moc zodpovědný nebyl. Korunek bylo taky málo. Loudili jsme, přesvědčovali, ale maminka byla neoblomná.

 

Až jednou... Bratr odjel na jarní prázniny. Vrátil se zrovna, když maminka měla svátek. Popřál jí a zpoza zad vyndal pro ni dárek. Na dlani mu leželo rozkošné mini štěňátko. Maminka vyjekla, prohlásila, že psa mít rozhodně nebudeme. Ale už když to říkala, to malinké mrňátko se všemi bílými pacinkami a bílým konečkem na ocásku, už ňuňala. Míša nám zůstal(a). Proč je ta závorka, o tom zase příště.

 

Toto není rada, jak přesvědčit rodiče, aby mazlíčka dětem povolili. Neberte si z toho příklad. Byl to velký risk mého pubetálního bratra. Vyšlo to, ale takovéto překvapení pro rodiče většinou končí chlupáčkem v útulku.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?