Můj první rok :-)

30. srpna 2014

Ahoj kamarádi, protože nebyl čas, je na čase napsat zase pár řádků :-)

Včera jsem oslavila svoje první narozeniny, tak jsme doma měli malou rodinou párty. Kdyby mi nervaly na hlavu ten klóbrc, tak by to bylo v pohodě!:-)
Jinak za ten svůj první rok života jsem toho prožila víc než dost! Dokonce jsem byla i na svatbě našim - to bylo perfektní.
Naši jsou moc fajn, jakmile mají volno, tak někam jezdíme, nejraději to mám v lese, tam nemusím být na vodítku a můžu lítat slalom po lese. Dokonce hledám houby...jen nepoznám která je jedovatá, a to pak máma řve jak píchlý tele "fuuuuj, mazej od toho"...aby se v tom čert vyznal!
Letos v létě jsem se naučila plavat...protože jsem na jedný procházce chlemtala vodu z rybníka, a najednou jsem udělala kotrmelec a byla jsem pod vodou - táta pro mě musel skočit :-D Tak se máma rozhodla, že budu mít lekce plavání. Samozřejmě že v bazéně s asistencí...a šlo mi to:-) Jak byly ty tepla, tak jsem si i sama řekla, že bych se smočila...dala jsem čtyři bazénky a hurá na lehátko a opalovačka :-)
Naši furt mluví o tom, že by mi bodla ségra...abych si měla s kým hrát. Ale zatím jsem doma sama....tak uvidíme, jestli nám ježíšek nějakou donese.. :-D
Tak Vám sem přidám zase pá fotek, a´t vidíte jak se mám skvěle :-)
Přeju Vám hezký babí léto :-)

 

Přidáno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?